Jak osiągnąć orgazm?

Posted by

O ile panowie raczej nie mają problemów z osiągnięciem i rozpoznaniem własnego orgazmu, o tyle panie niekiedy muszą przebyć pewną drogę, aby na jej końcu spotkać prawdziwą umiejętność szczytowania. W ich przypadku orgazm nie jest czymś pojawiającym się automatycznie podczas stosunku, co wynika bezpośrednio z budowy anatomicznej ich narządów płciowych. Trzeba się go nauczyć – a wtedy każdy seks będzie wyjątkowy!

Sex shop – w co warto się zaopatrzyć?

Własne palce lub język partnera w zupełności wystarczą, aby doprowadzić do kobiecego orgazmu łechtaczkowego, ale samodzielna nauka odkrywania własnej rozkoszy jest dużo łatwiejsza, gdy użyje się porządnego sprzętu. Dlatego pierwszym krokiem na drodze do orgazmu powinien być sex shop – jeśli masz opory przed jego odwiedzeniem, dobrze zaopatrzony sklep online to dużo bardziej dyskretne rozwiązanie. Znajdziesz tam różnego rodzaju gadżety do stymulacji łechtaczki, warg sromowych i pochwy. Ich różnorodność i mnogość może zaskakiwać, dlatego do pierwszych zabaw w poszukiwanie orgazmu warto zaopatrzyć się w jajeczka wibrujące. Delikatne drgania takiego masażera pobudzą łechtaczkę, i pozwolą osiągnąć pierwszy prawdziwy orgazm. Warto także zaopatrzyć się w duże dildo czyli sztucznego członka. Może on być przydatny, gdy masz ochotę na głęboką penetrację, być może z równoczesnym użyciem stymulatora łechtaczki – zapewnia to niesamowite doznania! Oprócz gadżetów do zabaw warto też mieć pod ręką opakowanie lubrykantu, który poprawi doznania i sprawi, że dużo łatwiej będzie osiągnąć rozkosz.

Jak jajeczka wibrujące pomagają w osiągnięciu orgazmu?

Dyskretne, niegłośne masażery łechtaczki wykorzystują dość intensywne wibracje, które przenosząc się przez obudowę takiego gadżetu w bardzo przyjemny sposób pobudzają najczulsze kobiece miejsce. Poprawiają w nim ukrwienie, i to dużo skuteczniej, niż zrobiłby to palec. Do osiągnięcia orgazmu konieczne jest też odpowiednio erotyczne nastawienie – spokój, luźna głowa, niekrępujące miejsce. Gdy zamkniesz oczy i pogrążysz się w marzeniach i fantazjach, szybko staniesz się gotowa, a stymulator łechtaczki tylko przyspieszy proces szczytowania. Z kolei wybierając duże dildo warto postawić na model z przyssawką. Dzięki niemu będziesz mogła symulować seks z partnerem „na jeźdźca” lub na stojąco od tyłu, a dłoń zaopatrzoną w jajeczko wykorzystać do masażu tak, jak lubisz najbardziej.

Czy uda się osiągnąć orgazm za pierwszym razem?

Używanie zabawek erotycznych nie jest konieczne, aby prowadzić satysfakcjonujące życie seksualne z partnerem lub w pojedynkę, ale czasem może przybliżyć do osiągnięcia orgazmu znacznie szybciej. W przypadku kobiet orgazm jest czymś, co warto spróbować osiągnąć, i to wielokrotnie, raz za razem! Już przy pierwszej próbie zabawy z własnym ciałem można osiągnąć sukces w postaci satysfakcjonującego orgazmu. Im więcej prób, tym łatwiej będzie dojść do niego również w seksie z partnerem – co z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej emocjonujący związek!