Co lubią kobiety?

Kobiety często bywają skomplikowane i wie doskonale o tym każdy mężczyzna. Wobec tego jakich mężczyzn uwielbiają kobiety? Jak da się je skutecznie poderwać?

Wynika z badań, że znaczna większość Pań uwielbia mężczyzn z poczuciem humoru. Ponadto powinien być nie tylko miły, ale także wyglądać jak typowy facet z sąsiedztwa. Oczywiście powinien być lekarzem bądź prawnikiem. Koło dwudziestu procent kobiet jednak kochają drani i macho. Nic dziwnego, że mówi się, iż ideałem dla pewnej części kobiet to właśnie dranie, bez szacunku dla własnej ukochanej. Pewność siebie znalazła się na trzecim miejscu. Kto nie kocha wiecznego gracza, dla którego liczy się tylko wygrana? Po takim typie można się spodziewać, że na pewno nie odpuści jeśli chodzi o podryw.

Ponad połowa kobiet wybiera rówieśnika, ale nie jest to regułą. Ponad 60% chce, aby nie ukrywał do niej uczuć także publicznie. Chociaż zdarzają się takie przypadki, że nie lubi tego typu rzeczy w miejscach publicznych. Jednak wszystkie Panie są zgodne, mężczyzna powinien być czuły, bez znaczenia czy przy świadkach lub na osobności – troskliwy mężczyzna wygrywa w tym rankingu.