Odmienność płci – czy tak bardzo się różnimy?

Mówi się, że kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa. Znaczące różnice w zachowaniu widać gołym okiem. Chociaż mężczyzna jest prosty jak budowa cepa, to nie zawsze kobieta reaguje tak samo. Czy naprawdę tak bardzo różnimy się między sobą?

Zasadnicze różnice między płciami


Mężczyznom wydaje się, że kobiety nie chcą seksu i oceniają ich od razu z góry. Wrzucanie do jednego worka mija się z celem. Mężczyźni także nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ponadto mężczyznom nie trzeba wiele, aby namówić ich na zbliżenie. Tym bardziej im wcale nie potrzeba dużo, aby sami namawiali swoją partnerkę do tego. „Dlaczego ona nie chce tego co ja?” – wiele mężczyzn zadaje sobie to pytanie. Odpowiedź może być dużo prostsza, niż się wydaje. Weźmy prosty przykład – strony internetowe z erotyką. Powiedzmy sobie szczerze, mężczyźni są wzrokowcami i podnieca ich widok kobiecego ciała. Kobiety są bardziej skomplikowane, dlatego mężczyźnie trudno jest odgadnąć co tak naprawdę Cię podnieca. Warto wspomnieć, że kwiaty są dobre na każdą okazję nic nie ugodzi kobiety tak jak kwiaty.

Co z tymi kobietami?


Kobiety są skomplikowane i wie o tym każdy mężczyzna. Uwielbiają one niespodzianki spontaniczność. Warto ją zaskoczyć miłym prezentem, jeśli chcesz zyskać w jej oczach. Nie pogardzi ona także miłym wieczorem we dwoje. Wtedy może nadarzyć się okazja do zbliżenia. Kobiety uwielbiają pocałunki i warto o tym pamiętać. Kobiety wręcz uwielbiają cierpliwych kochanków, którego nie jest jedyną misją szczytować na samym początku, ale rozegrać dobrze przemyślaną grę wstępną. Dzięki temu kobieta doceni Twoje intencje. Wystarczy wyciągnąć dobre wino a ukochana na pewno to doceni. Ciężko też jest domyślić się o co chodzi kobiecie. Lubimy dżentelmenów, bo chcemy być traktowane w szacunkiem. Tutaj chodzi o to, żeby być przede wszystkim miły.

Chociaż różnice między kobietą i mężczyzną są porażające, to nie powinniśmy czuć się przez to gorsi. Nasza odmienność sprawia, że jesteśmy różni od siebie. Jednak cel jest zazwyczaj taki sam – być szczęśliwym ze swoim partnerem.