Czy rozmiar penisa ma znaczenie w łóżku?

Posted by

Dużo mężczyzn ma kompleks na punkcie długości swojego penisa. Kompleksy związane z rozmiarem penisa biorą się z porównywania penisa odnosząc się do filmów pornograficznych bądź zdjęć erotycznych. Przeciętna długość penisa to około 15 cm. W Europie długość penisa waha się pomiędzy 14 do 18 cm. Natomiast przeciętna długość pochwy to około 8 cm i rozmiar penisa tak naprawdę nie ma dużego znaczenia. Pochwa rozciąga się podczas podniecenia i dopasowuje się kształtem do penisa. Natomiast najbardziej unerwiona jest na kilku pierwszych centymetrach. Im głębiej tym mniej zakończeń nerwowych, które odpowiadają za przyjemność.

Kobietom podczas współżycia nie zależy na długości penisa, lecz na umiejętności prowadzenia techniki współżycia. Rozmiar członka ma bardzo mały wpływ na osiągany przez kobietę orgazm. W czasie zbliżenia ważna jest gra wstępna bądź pieszczoty a nie rozmiar penisa. Długi penis może być również przeszkodą w życiu erotycznym. Zbyt głęboka penetracja dużym członkiem może powodować dyskomfort i ból u kobiety. Zatem panowie, nie ma sensu abyście się zamartwiali czy wpadali w kompleksy, dużo ważniejsze od długości jest umiejętność posługiwania się Waszym narzędziem. Jeżeli tylko potraficie we właściwy i co najważniejsze, skuteczny sposób rozbudzić Waszą partnerkę, to już jesteście więcej warci niż niejeden facet, który może mieć nawet członka dłuższego od Was, ale nie będzie tego potrafił. Bardzo ważna w tym przypadku jest oczywiście gra wstępna.

Czy wiesz jak ją prawidłowo poprowadzić?
Gra wstępna wcale nie musi rozpoczynać się w sypialni, może to być każde inne pomieszczenie, z kuchnią i łazienką włącznie. Chodzi generalnie o to by nawzajem się pobudzić i zacząć nakręcać na nadchodzące chwile przyjemności. Gra wstępna poprzez pobudzenie partnerki będzie wywoływać w niej podniecenie, poprzez co jej pochwa zacznie być coraz bardziej morka co w późniejszym etapie niewątpliwie ułatwi nam penetrację jak i sam stosunek. W grze wstępnej bardzo często wykorzystywany jest także seks oralny, czyli pieszczenie wzajemne swoich ciał, w tym także i miejsc intymnych ustami partnera i partnerki.

Lubicie polski sex? Zapraszamy na seksowne milfy