Jak pobudzić życie erotyczne

Posted by

Jeżeli dwoje ludzi jest ze sobą już od kilku lat, często w ich życiu seksualnym zaczyna delikatnie powiewać nuda. Żadnego urozmaicenia, żadnej tajemnicy, to co miało być odkryte już dawno zostało. Codziennie ta sama szara rzeczywistość, bez żadnych erotycznych ekscesów. Czasami zdarza się, że owa stagnacja w związku może doprowadzić nawet do rozstania bądź do osłabnięcia więzi między owym dwojgiem ludzi. Jak tylko zauważymy, że w naszym związku dzieje się coś niedobrego, jak najszybciej trzeba próbować temu przeciwdziałać i nie dopuścić do wygaśnięcia naszego uczucia jak i namiętności, która między nami się jeszcze żarzy.

Sposobów na zwiększenie pobudzenia erotycznego w związku jest wiele, możemy tutaj na przykład rozpocząć próbę ratowania związku od szczerej rozmowy. Powiedzieć sobie nawzajem co nam na sercu leży, co nas boli, czego nam brakuje, za czym tęsknimy a także co nas denerwuje i najchętniej byśmy to zmienili. Już z takiej rozmowy możemy wyciągnąć bardzo wiele cennych informacji, gdyż dostaniemy dobrze skrojoną informację, co czuje nasz partner i czego oczekuje od życia i od nas.

Kolejnym sposobem są różne gry i zabawy erotyczne. Warto spróbować wnieść nieco powiewu świeżości do naszej sypialni, nieco tego elementu który na nowo rozbudzi nasze uczucie. Wizyta w sypialni nie musi się wcale skupiać tylko ku spaniu. Może to być także niezwykle owocny raj uniesienia seksualnego, ktore będziemy mogli nawzajem rozładować i przy tym bardzo dobrze się bawić.

Jeśli nie mamy pomysłu jak samodzielnie zaaranżować zabawę w łóżku, możemy skorzystać z licznych gadżetów erotycznych. Seksowna bielizna na pewno pobudzi naszego partnera. Do tego oczywiście różnego rodzaju przebrania, od seksownej pokojówki, poprzez stewardessę, uczennicę czy wiele wiele innych. Jeśli przebranie to za mało, do dyspozycji jest szereg rożnego rodzaju gadżetów. Mogą to być na przykład wibratory, kulki analne czy pierścienie na penisa. Jeżeli myślimy o wibratorach, nie powinniśmy ich kategoryzować jako tylko gadżet dla pań. Jest to idealny gadżet który sprawdza się przy wspólnej zabawie par, wymieniając się doznaniami, rozkoszą i doświadczeniem.

Wszystko leży w naszych rękach i tylko od nas jest to zależne, czy uda nam się wprowadzić do naszej sypialni erotyzm i w jakiej postaci. Bez erotyki i seksu ciężko jest podtrzymać a tym bardziej utrzymać związek dwojga ludzi, szczególnie w sytuacji gdy nie pojawiły się jeszcze dzieci. Czy jesteś gotowy by zaryzykować nudę w sypialni?