Czy seks może być jeszcze bardziej udany?

Posted by

Szybki, gorący seks pełen pożądania ze zdzieraniem z siebie ubrań – oczywiście dodaje emocji i pikanterii związkowi. Kiedy jednak macie ochotę na powolny, pełen doznań i bliskości seks – co robić?

WOLNY seks?

Stwórz napięcie, kokietuj… Podczas pozycji kiedy jesteście ze sobą blisko twarzami, spraw by partner zwariował… Delikatnie, powoli, muskaj jego usta, oddychaj głęboko, ale powoli – niech Wasze oddechy zamienią się w jeden. To bardzo silne, erotyczne doznanie.

Mów – oczywiście nie opowiadaj mu jak minął Ci dzień… Możesz mu szeptać do ucha coś słodkiego, uroczego, bardzo erotycznego… To też dobry pomysł na „udzielanie” mu instrukcji. Faceci uwielbiają podążać za Twoimi podpowiedziami – zwłaszcza kiedy szepczesz je do ucha podniecona na maksa!

Reaguj – wyrażaj swój zachwyt kiedy partner zrobi Ci coś naprawdę przyjemnego. Pokaż mu, że naprawdę Cię podnieca.

Krzycz! Nabierz odwagi i krzycz! Oni uwielbiają słyszeć swoje imię z Twoich ust, zwłaszcza w momencie szczytowania. Może Ci się to wydawać głupie – ale takie nie jest – uwierz.

Kiedy tylko jest taka okazja – patrz mu w oczy. Owszem, może się to wydawać trochę dziwne, bo zazwyczaj „robisz to” z zamkniętymi oczami, ale kiedy szczytujecie i spojrzycie sobie w oczy… – on zwariuje!

Używaj bardzo delikatnego dotyku… Na plecach, pośladkach, karku… Oni to uwielbiają tak samo jak Wy drogie Panie.

Taki delikatny, powolny seks potrzebuje oprawy – kolacja, świece, wspólna kąpiel? Bez przesady. Jeśli nie jesteście typami romantyków, to wcale nie musicie w taki sposób aranżować seksu.

Budowanie napięcia może trwać cały dzień – wyślij mu pikantnego sms, swoje roznegliżowane zdjęcie kiedy ten jest jeszcze w pracy? Kup sobie nową bieliznę, a kiedy przyjdzie do domu przygotuj mu kąpiel, zaproś pod prysznic, albo zwyczajnie podejdź, pocałuj i ugryź w ucho? Ty najlepiej powinnaś wiedzieć co go podnieca. Nie daj się mu zdobyć od razu – im dłużej oboje będziecie w napięciu, tym seks będzie lepszy, delikatniejszy, powolniejszy, dłuższy… Zadbajcie o to wspólnie! 😉