Dominacja kobiet w łóżku

Posted by

Okazuje się, że bardzo wielu mężczyzn marzy o tym, żeby ich kobieta była dominująca. Niestety, wielu Panów nie przyznaje sie do tego, bojąc się, że ich męskość zostanie w pewien sposób przez to zniszczona. Wielu więc broni się przed ta ogromną przyjemnością, nie dopuszczając do siebie nawet myśli, że taki seks, przyniósł by im radość.

Są różne metody dominacji kobiet nam mężczyznami – bardziej i mniej łagodne. Niektórzy mężczyźni lubią, kiedy  kobieta tylko przejmuje inicjatywę, inni natomiast wolą być traktowani jak niewolnicy.  Poznajmy rodzaje dominacji.

  1. FemDom, a więc Female Domination. Jest to relacja, kiedy to kobieta rządzi i stawia warunki. Mężczyzna musi się jej w pełni podporządkować. Kobieta jest Panią, Królową lub Boginią, a mężczyzna jest niewolnikiem lub sługą.
  2. FLR – Female-Led Relationship. W tej relacji to kobieta jest liderem w łóżku i to jej zdanie jest ostateczne. Na taki układ muszą zgodzić się obydwoje partnerów i jest on zazwyczaj stały – na wiele lat, albo nawet na zawsze.
  3. Ultimate Cuckoled. Bardzo często spotykana w trwałych związkach, np. małżeństwach. Praktykujący twierdzą, że jest to coś, co naprawdę potrafi zespolić związek. Wyróżnia się kilka odmian tej relacji. Jedną z nich jest całkowity zakaz uprawiania seksu – partner spragniony jest swojej żony, ale nie może dojść między nimi do stosunku. Druga odmiana to cleaning – mężczyzna zawsze dba o ciało żony – dokładnie je myjąc. Trzecia – zakaz orgazmu i czwarta – upokorzenia przez kobietę. Bardzo często, wszystkie te cztery praktyki łączą się.

Czy jest to normalne? Dopóki dwoje ludzi się na coś zgadza i nie ronią sobie krzywdy, nie można mówić, że jest w tym coś nienormalnego. Jednak, kiedy jednej osobie zaczyna przeszkadzać taki układ, należy ten problem (wtedy problem) rozwiązać.