Co robić z chłopakiem?

Posted by

Czas, w którym chodzimy na randki, czyli spotykamy się z chłopakiem to dla wielu osób okres bardzo przyjemny i pełen wrażeń. Poznajemy wówczas nową osobę i chcemy spędzać z nią jak najwięcej swojego czasu. Warto jednakże sprawić, by te spotkania nie stały się nudne i powtarzalne. Będzie dużo ciekawiej, jeśli na każdym z nich zajmiemy się czymś ciekawym, co nas do siebie zbliży oraz ukształtuje bliższe relacje. Miejsc, w których spotyka się z chłopakiem jest wiele. W każdym z nich można robić coś zupełnie innego.

Co robić z chłopakiem?

Po dłuższym spotykaniu „w terenie” w końcu nastaje moment, gdy przyprowadzamy chłopaka do domu. Zwykle jego pierwsza wizyta w naszym domu jest zarówno dla nas, jak i dla niego dość stresująca. Przy kolejnych stres ten powoli zaczyna mijać. Podczas pierwszych odwiedzin chłopaka w naszym domu warto przede wszystkim poznać go ze swoją rodziną. Przy kolejnych wystarczy, że się on z nimi przywita i dalej będziecie spędzać czas w swoim pokoju. Co robić z chłopakiem? Warto przede wszystkim pokazać mu coś ciekawego, czym się interesujemy. Bez względu na to, czy będzie to kolekcja płyt czy klaser ze znaczkami dobrze byłoby, gdybyśmy zaciekawili tym naszego chłopaka, interesująco o tej pasji opowiadając. Klasycznym zajęciem, jakiemu można oddać się z chłopakiem w domu jest słuchanie muzyki oraz całowanie się. Dobrze jest też dużo rozmawiać oraz grać w gry planszowe.

Zobacz również znane Polki nago na https://polskie-aktorki-porno.pl/kategorie/znane-polki-nago

Co robić z chłopakiem na spacerze?

Wielokrotnie spędza się czas z chłopakiem na spacerze. Podczas niego zazwyczaj snuje się po parku czy ulicach swojego miasta i po prostu rozmawia. Warto urozmaicić troszkę te spotkania, na przykład zamieniając się na chwilę w dzieci bawić się w chowanego wśród parkowych drzew. Fajnym pomysłem jest też skorzystanie z placu zabaw i wspólne huśtanie się. W okresach wiosennym i jesiennym ciekawym pomysłem na wspólne spędzanie czasu na spacerze może być zbieranie fiołków bądź kasztanów.

Co robić z chłopakiem na randce?

Najbardziej jednak dziewczyny stresują się co robić z chłopakiem na pierwszej randce. Właściwie obie strony są wtedy spięte i boją się skompromitować. Najlepiej jest wtedy po prostu rozmawiać i starać się za dużo nie mówić o sobie. Powinno się mówić mniej więcej po równo. Szczególnie dobrze jest pytać i dowiadywać się np. o zainteresowaniach chłopaka. Trzeba nauczyć się słuchać. Pierwszą randkę najlepiej odbywać w kawiarni lub spacerując.

Co robić z chłopakiem w wolnym czasie?

W wolnym czasie z chłopakiem można robić równie wiele ciekawych rzeczy. Można chodzić na basen i ćwiczyć pływanie synchroniczne. Warto odwiedzać też co pewien czas kino oraz teatr. Ciekawym rozwiązaniem na spędzanie czasu wolnego może okazać się też wspólny kurs tańca, np. Latino.

Co robić z chłopakiem sam na sam?

Są również chwile, które spędza się z chłopakiem sam na sam. Co wtedy robić? Oczywiście na pierwszy plan nasuwa się bliskość cielesna, a więc petting lub seks. Jeżeli jednak nie jesteśmy na to gotowi warto z chłopakiem dużo i szczerze rozmawiać, wymieniać poglądy i opinie. To na pewno zbliży nas do siebie bardziej niż aktywność seksualna.