Jak błyskawicznie podniecić faceta.

Posted by

Długa wegetacja, brak seksu doprowadzać może parę do chwil kryzysu. Kobieta, która wraca z delegacji, zza granicy może w bardzo szybki sposób na spotkaniu podniecić swojego faceta na spotkaniu po długim okresie nieobecności.

Zobacz stronę ze zdjęciami nagich nastolatek seksnastki.pl.

Kobieta, może podniecić swojego mężczyznę  bezpośrednio przed swoim przyjazdem. Kroki, które są warte do zastosowania, to wykorzystanie nowoczesnych środków komunikacji. Można pomyśleć o użyciu wiadomości tekstowych lub Skype. Kobieta w nocnej porze może się zdecydować na to, aby zacząć uprawiać z nim wirtualny seks. Para, nie powinna się zaspokajać sama. Daleka odległość, to obecnie żaden problem. Wykorzystując Skype, kobieta jak i mężczyzna mogą obejrzeć swoje nagie ciała. W zależności od tego ile dni pozostało do przyjazdu, napięcie erotyczne rosnąć będzie co raz mocniej. Kobieta wykorzystać może także wiadomość tekstową SMS. Tym razem, powrót do domu nie musi być aż tak zwykły. Podniecić swojego faceta, da się wysyłając smsa o przykładowej treści – ,,Kocie, dzisiaj każda moja dziurka jest twoja”.  Taki, ciekawy sms wzbudzać będzie u partnera większą ochotę na seks.
Będąc sam na sam ze swoim facetem, kobieta może się zdecydować na to, aby włożyć erotyczny strój policjantki. Oczywiście, nie musi decydować się na coś kompletnie wyuzdanego. Czasem, nie warto wydawać ogromnej kwoty na erotyczny strój policjantki, o ile cena jest bardzo duża. Zamiast tego, kobieta może się zdecydować na wykorzystanie tego co ma w swoim domu. Na pewno, facet podnieci się widząc Cię w wysokich szpilkach i przykładowych pończochach.

Nudny wieczór nie powinien być aż taki nieciekawy. Kobieta może zasugerować swojemu partnerowi, aby to właśnie ten ,,rzekomo” zabrał się do akcji. Partnerka, otwierając wino i lekko udając, że się upija rzuca facetowi sygnał na to, że to jest odpowiedni czas na seks. Rozmowa, tego wieczoru nie musi przebiegać tak jak zawsze. Zamiast tego, kobieta może podniecać swojego faceta rozmawiając w nieco inny sposób niż zawsze. W tym celu, partnerka może rzucać dwuznaczne teksty np. dzisiejsza noc nie będzie taka jak zwykle lub dzisiaj nie zasnę aż tak szybko.
Warto wykorzystać masaż do tego, aby facet się szybciej podniecił. Tym razem, nie musi to być taki zwykły masaż. Warto pomyśleć o tym, aby partner położył się na plecach ale kompletnie nagi. Kobieta, która zamierza podniecić faceta w trakcie masażu nie musi się jedynie skupiać na jego ramionach czy barkach. Zamiast tego, może się także zdecydować na masowanie jego najbardziej intymnych części ciała. Wykorzystując przy tym oczywiście, swoje zwinne rączki, które posłużyć jej mogą później do zabaw oralnych.