Czy seks należy uprawiać tylko w sypialni?

Posted by

Pary, szczególnie te z dłuższym stażem są przekonane o tym, że stosunek seksualny można wyłącznie odbywać w sypialni. Jednak, to nie jest prawdą. Istnieją, inne świetne miejsca do tego, aby w końcu zacząć czerpać maksymalną przyjemność z seksu.

Polecana strona: http://milfhaker.pl

Miejsce do uprawiania seksu, które przydać się może parze z długim stażem to oczywiście stosunek seksualny w samochodzie. O ile taki wypad kojarzyć się może z nocnymi eskapadami nastolatków, to tak naprawdę partnerzy w każdym wieku zdecydować się mogą na tego typu przygodę. Warto, wykorzystać atut swojego samochodu. Zamiast za każdym razem, uprawiać seks misjonarski należy pomyśleć o tym, aby zacząć się kochać w pozycji na jeźdźca. To właśnie takie chwile bliskości wpływać będą na zwiększenie poczucia bliskości pomiędzy parą dwóch kochanków.
To prawda, że łazienka służy do tego, aby skorzystać z prysznica czy wanny. Rano, takie miejsce jest najczęściej oblegane przez wszystkich domowników. Czy uprawianie seksu w łazience jest zabronione? Oczywiście, że NIE! To właśnie świetne miejsce do tego, aby w końcu dostać niezwykły zastrzyk energii. Tym razem, zamiast szybkiego prysznica partner może przejąć inicjatywę. W tym celu, koniecznie może zdecydować się na to, aby partnerka zamiast wchodzić do wanny sama zapowiedziała mu to. Do wanny, para może wejść wspólnie kompletnie naga. Oczywiście jeśli partnerzy są już po wspólnej kąpieli mogą się zdecydować na to, aby uprawiać seks na pralce. Podniecającą rzeczą może być to, kiedy niespodziewanie zacznie wirować to urządzenie.

Warto wykorzystać porę roku. W zimie, partnerzy powinni się zdecydować na uprawianie seksu pod gorącym kominkiem. Stosunek seksualny w takim miejscu wpływać będzie korzystnie na wzmocnienie więzi partnerów. Sypialnia to nie jedyne miejsce w domu, w którym para kochanków może osiągać orgazm.

Kolejne miejsce w mieszkaniu w którym uprawiać można seks to oczywiście schody. Czy, przynajmniej raz w życiu nie można się zabawić tak jak gwiazdy filmów dla dorosłych? Oczywiście, że TAK! Bez względu na staż pary, seks na schodach może być dla pary bardzo korzystny. W tym przypadku, następować będzie także odejście od klasycznego seksu w sypialni. Pozycje, które mogą być podniecające w tym miejscu do uprawiania stosunku seksualnego to oczywiście, ustawienie na jeźdźca, od tyłu lub łyżeczki. O ile ta ostatnia okazywać się może niewygodna, to tak właściwie pozostałe z całą świadomością można zacząć uprawiać bez żadnych przeszkód.  Partnerzy, dzięki takim nietypowym miejscu, mogą się poczuć niczym gwiazdy porno na planie filmowych.