Jak wykorzystać muzykę do seksu.

Posted by

Do weekendu zostało co raz mniej czasu. Pary, szczególnie lubią ten moment. Przez te dwa dni, można zrobić tak dużo rzeczy. O czym warto pomyśleć? Para, może się zdecydować na romantyczny wypad, wycieczkę rowerową lub spędzenie wolnego w domu przed tzw. domowym kominkiem.

Czy para, która charakteryzować się będą jako domatorzy nie mogą wykorzystać tego czasu wyłącznie dla siebie? Oczywiście, że TAK! Szczególnie we własnym domu, para może skorzystać z tego czasu i przeznaczyć go wyłącznie dla siebie. Wspólne gotowanie, wspólnie oglądanie telewizji. Czy to są jednak jedynie czynności, które para może wykonać razem? Raczej, nie. Oprócz tego, para może się zdecydować na wspólny seks. To, w jaki sposób należy podgrzać atmosferę dotyczyć będzie przede wszystkim wyobraźni partnerów. Kobieta, może pomyśleć o tym, aby w końcu na weekend zdecydować się na coś zupełnie innego. Odzież erotyczna okazać się będzie mogła niesamowitym podejściem do tematu seksu. Seksowna pielęgniarka, skąpo odziana, to nieziemski widok dla partnera. W jaki sposób facet, może zaskoczyć swoją partnerkę? W dzień wcześniejszy decyzja dotyczyć będzie wyboru specjalnej playlisty. Utwory, które powinny się na niej znaleźć to z pewnością erotyczna muzyka. Nastrojowy klimat, to na pewno dobra metoda do tego, aby partnerzy mogli w końcu po ciężkim tygodniu pracy, zrelaksować się i puścić swoje wodze fantazji. Miejsce uprawiania seksu w tym przypadku, nie może być standardowe. Para, powinna się przenieść do salonu. Erotyczna muzyka oraz odzież erotyczna w wykonaniu kobiety to klucz do sukcesu. Uprawianie seksu na podłodze w pozycji misjonarskiej oznaczać może wirujący stosunek seksualny. Oderwanie się od rutyny powinna skutkować magicznym orgazmem, zarówno u kobiety jak i u mężczyzny.

Zbudowanie nastroju do seksu można osiągnąć m.in. dzięki doborze odpowiednich utworów muzycznych. Gra wstępna oraz miłość francuska w erotycznych rytmach gwarantować mogą 100% orgazm. Partnera, pod wpływem erotycznej muzyki, może się zdecydować na specjalny striptiz dla faceta.