Zalety uprawiania seksu w lecie.

Posted by

To prawda, że wieczorową porą parę w zimie może nadejść ochota na seks. Stosunek seksualny, uprawiany przed kominkiem może być podniecający. Jednak czy jedyną idealną porą do uprawiania seksu jest wyłącznie lato? Oczywiście, że NIE! Odpowiedni moment dotyczyć może także lata. Warto zapoznać się z jego zaletami.

https://shemalesex.pl – baby z kutasami!

Seks uprawiany latem może zostać uprawiany bez żadnych większych komplikacji. Para, może się decydować na to, aby w końcu wykorzystać atut iż na co dzień chodzą prawie pół nadzy. Kiedy ona paraduję w stroju kąpielowym, on może mieć na sobie ubranie jedynie bokserki. Taka luźna atmosfera, może skutkować przede wszystkim namiętnym seksem. Wakacyjny wyjazd na urlop gdzieś w inne miejsce zagraniczne lub lokalne dotyczyć może przede wszystkim uwolnienia wszelkich barier. W tym przypadku, para może się zdecydować iż zamiast iść na plażę po południu zacznie uprawiać na swoim łóżku małżeńskim. Warto wykorzystać to, że w trakcie lata hormony nieustannie szaleją. To właśnie, w tej porze roku wydzielanie testosteronu jest o wiele większe. Odpowiada za poziom libido, zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Para, nie powinna się decydować na to, aby rozładowywać poziom swojego napięcia seksualnego uprawiając masturbację. Seks latem, może zostać uprawiany przez parę pod chmurką. Lista miejsc w tym przypadku dotyczyć może oczywiście plaży, jeziora lub lasu. Takie rozwiązanie, charakteryzować się może przede wszystkim dużym poziomem adrenaliny. Seks w miejscu publicznym jest ogólnie zakazany. Para, która zostanie przyłapana w trakcie uprawiania stosunku seksualnego może się wiązać z konsekwencjami prawnymi. Skrajne przypadki mogą dotyczyć grzywny, a nawet więzienia. Jednak jak wiadomo, to co zakazane smakuję najlepiej. Pary, które są otwarte na różnego rodzaju przygody bardzo chętnie lubią uprawiać seks pod chmurką. Ryzyko, w tym przypadku jest dość spore. Przypadkowe osoby, mogą zobaczyć parę w dwuznacznej sytuacji.

Ostatnie dni lata, powinny być wykorzystane przez parę w 100%. Zarówno w Polsce, jak i za granicą można liczyć na dobrą pogodę. To, na co należy się zdecydować wiązać się będzie przede wszystkim z tym, aby odnaleźć właściwie miejsce na seks. Uprawianie seksu w miejscu publicznym to dość spore ryzyko. Jednak, nie wszystkie pary myślą o konsekwencjach z niego wynikających. Latem, poziom testosteronu jest zdecydowanie wyższy niż w inną porę roku. Z racji tego, większość par może się decydować na spontaniczne ,,akcje”. Szybki seks z rano, seks przed pracą to niejedyne możliwości.