Jak znaleźć partnerów do seksu grupowego?

Decyzja zapadła – razem ze swoim partnerem albo partnerką chcesz spróbować seksu grupowego lub gangbang z innymi osobami. Teraz musicie znaleźć odpowiedniego partnera albo partnerkę, która przeżyje z Wami taką przygodę, ale jak to zrobić?

Seks z nieznajomym

Wiele par decyduje się na zaproszenie do seksu grupowego kogoś nieznajomego. Wydaje im się to lepsza opcja, bo w przypadku jakiejś wpadki albo niepowodzenia, będa mogli się po prostu pożegnać. A w seksie grupowym często różne wpadki się zdarzają, szczególnie jeśli jest to Wasz pierwszy raz i nie macie obycia w uprawianiu stosunku z kilkoma osobami na raz.

Szukanie nieznajomych nie jest jednak wolne od wad. Tak naprawdę, nigdy nie wiesz, kogo zapraszacie do łóżka, ani też jakie intencje może mieć dana osoba. Wiele par decyduje się więc zapoznać bliżej, żeby stworzyć jakąkolwiek koleżeńską znajomość i aby nabrać pewności co do tego, że jest to osoba godna zaufania.

Seks z przyjacielem?

Są też pary, które decydują się na seks grupowy z bliską już sobie osobą, zazwyczaj przyjacielem lub przyjaciółką. Taki wybór daje przede wszystkim większą pewność co do tego, kim dana osoba jest i zmniejsza ryzyko wyniknięcia nieprzyjemnych sytuacji. Należy jednak mieć pewność, że nasz przyjaciel jest otwarty na takie eksperymenty i rozważy zaproszenie. Wiele osób może bowiem reagować oburzeniem, co doprowadzić może do zakończenia długoletniej przyjaźni.

Wybór partnera albo partnerki do seksu grupowego z pewnością nie jest łatwy. Rozważcie wszystkie za i przeciw spokojnie, bez pośpiechu, a na pewno znajdziecie najlepsze rozwiązanie!