Seks w lecie, dlaczego warto?

Posted by

To prawda, że zima ma swoje zalety. Uprawianie seksu w czasie zimowego wieczoru przy kominku to naprawdę coś niezwykłego. Kończąc seksualny stosunek para bez większych oporów może się rozgrzać, popatrzeć sobie w oczy i spędzić romantyczny wieczór. Obecnie, jest lato. Warto wykorzystać tę porę do uprawiania seksu. Istnieją zalety, które powinny przedstawiają korzyści z kochania się w czasie lata.

Polecany wpis: https://polskie-aktorki-porno.pl/podrywaczki-e77-numerek-z-chlopakiem-siostrzenicy,7

W okresie letnim wydzielanie testosteronu jest powiększone. Duży zastrzyk hormonów uderzać może do głowy niczym wino w piosence Sidneya Polaka. Testosteron wpływać będzie na wyższy poziom libido, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Po co się ograniczać i hamować? Warto wykorzystać lato do tego, aby w 100% wykorzystać tą dużą dawkę testosteronu. Letnia pora, umożliwić może kochanie się w takich nietypowych miejscach jak plaża, ogródek lub jezioro.

W lecie, on i ona może mieć więcej powodów do tego, aby się rozbierać i odsłaniać nieco więcej ciała niż to jest np. w zimie czy jesienią. Kobiety, które spacerują po deptaku nad morzem, przechadzać się mogą w skąpym strojach kąpielowych. Mężczyźni idąc ulicą, spacerować mogą wyłącznie w bokserkach. Odsłonięta klatka piersiowa, to na pewno dość podniecający widok dla kobiety. Mało, który facet w trakcie zimy zdecyduję się na spacer bez koszulki. Ciało, które otrzyma codzienną dawkę słońca jest z pewnością bardziej spragnione seksu. W lecie, kobieta i mężczyzna może czuć się bardziej rozluźniona oraz zrelaksowana.

Lato wpływać może także, na większe pozbycie się zasad. Ta sprawa, dotyczyć może zarówno kobiety i mężczyzny. Facet nie powinien czuć większego skrępowania idąc bez koszulki po mieście. W taki sposób przedstawiać może swoją męskość. Do tego, aby kobieta mogła z nim rozpocząć uprawiać seks niewiele trzeba. W praktycznym podejściu, wystarczy tylko, ażeby mężczyzna ściągnął swoje bokserski. Kobieta, spacerując po deptaku praktycznie też jest półnaga. Do tego, aby jej partner zaczął uprawiać z nią seks jest niewielka linia. W tym przypadku dotyczyć to będzie, przede wszystkim ściągnięcia biustonosza a także majteczek. Lato, sprzyjać może także nieplanowanym wyjazdom. Partner, może pomyśleć o tym, aby pojechać do partnerki nocą i zabrać ją nad jezioro. To właśnie tam, kiedy na plaży nikogo nie będzie, para zdecydować się może na wspólny seks.

Seks bez większych przeszkód można zacząć uprawiać w naprawdę niecodziennym miejscach. W tym przypadku, para kochanków zdecydować się może na seksualny stosunek w lesie lub na ogródku. Pogoda z pewnością będzie sprzyjać. Pra kochanków powinna szczególnie uważać na ciekawskich ,,gapiów”.