Światowe gwiazdy a geje?

Posted by

Światowe gwiazdy twierdzą, że geje to najwierniejsza i najwspanialsza publiczność i fani. Wystarczy parę dobrych słów o środowisku gejów – a oni pięknie potrafią się za to odwdzięczyć. Poznajcie światowe ikony gejów!

Ikony gejów?

Britney Spears – kiedy już wszyscy odwrócili się od piosenkarki to właśnie środowisko gejów wciąż kupowało jej płyty i dodawało otuchy, wspierali ją dobrym słowem i obecnością na koncertach. Społeczność querr uwielbia jej przepełnione seksem teledyski, które nie rzadko aż kipią perwersją. Britney uwielbia chadzać po najsłynniejszych gejowskich klubach! Często odwiedza je i daje koncerty zupełnie bez zapowiedzi – z zaskoczenia!

Królowa pop – Madonna – geje ją ubóstwiają. Kiedy to pokazywanie gejów w teledyskach czy filmach było … „mało popularne” – delikatnie mówiąc – Madonna w swoich teledyskach pokazywała różne oblicza miłości. Gwiazda nigdy nie bała się wyrażać własnego zdania, za co często społeczeństwo piętnowało ją tak samo jak gejów.

Kylie Minogue – śmiało można powiedzieć, że piosenkarka tworzy głównie dla społeczeństwa gejów. Ci zaś, chcąc się odwdzięczyć za jj twórczość – postawili jej pomnik w Londynie. „Your Disco Needs You” – to jedna jedyna piosenka, która kierowana jest przez piosenkarkę tylko i wyłącznie do gejów – nie dziwi nas więc fakt, że tak bardzo ją uwielbiają!

Christina Aguilera – piosenkarka, aktorka i co najważniejsze – działaczka LGBT. Również uważana za gejowską ikonę. Geje uwielbiają ją nie tylko za jej działania w LGBT, ale również za twórczość i aktorski talent.

Nie można tu pominąć również Lady Gagi – Inna, nowatorska, niepowtarzalna! Cała jej twórczość, teledyski, piosenki, kreacje (które zresztą sama projektuje) są kierowane właśnie do społeczności gejowskiej. Warto tu wspomnieć o nowej płycie Gagi – „Born this way” – jest ona bowiem niejako hołdem złożonym miłości homoseksualnej.

Może jeszcze kogoś brakuje na tej liście?

Zobacz ostre gejowskie porno na https://gejfilmy.pl/kategorie/gwalt-geje