Tego mężczyźni nie lubią w czasie seksu.

Posted by

Wielu facetów w trakcie uprawiania seksu ze swoją drugą połówką może odczuwać dyskomfort ze względu na irytujące zachowanie kobiet. Istnieją takie, które są najmniej lubiane przez mężczyzn. Warto się z nimi zapoznać.

Czytaj o polskim i podrywaczach na http://polskie-aktorki-porno.pl/kategorie/podrywacze

Kobieta w trakcie stosunku seksualnego nie objawia żadnego entuzjazmu. Jej zachowanie jest bardzo ciche, partnerka podczas seksu nie przedstawia żadnych odgłosów. Facet w takim przypadku może się zdecydować na to, aby poprosić ją nawet o takie ciche jęczenie. Mężczyzna chcąc uzyskać taki efekt winien powiedzieć kobiecie o tym, ze taki odgłos może być podniecający. Kobieta uprawiając seks może nie wykonywać żadnych ruchów. Czeka tylko na następne kroki mężczyzny. Można sobie na to w pewien sposób zaradzić. Jak to należy osiągnąć? Przede wszystkim mężczyzna może się zdecydować na to, aby w sposób zdecydowany powiedzieć jej o zmianie pozycji seksualnej. Ciekawe rozwiązanie w tym przypadku może stanowić pozycja 69. Mężczyźni nie lubią kobiet, które nie dbają o higienę osobistą. Rozwiązanie problemu w tym przypadku będzie dotyczyć pretekstu zabawy pod prysznicem. Facetom może się nie podobać to, że kobieta nie lubi się bawić w eksperymenty. Mężczyzna jest w stanie w tym przypadku zaproponować różnego rodzaju prezenty. Kobieta jest w stanie zrezygnować z seksu oralnego przez to, że nie potrafi uwierzyć w jego przyjemną stronę. Facet chcąc ją do tego przekonać winien użyć odpowiednich argumentów. Wykonanie ich powinno oznaczać udany seks oralny. Dla mężczyzn irytujące zachowanie może oznaczać to, kiedy kobieta lubi się jedynie przytulać oraz całować. Z pewnością facet woleć będzie wybierać coś zdecydowanie mocniejszego. Przytulanie i namiętne pocałunki to bardzo dobry sposób na grę wstępną. Jednak z jej końcem należy się zdecydować na to, aby wybrać coś zdecydowanie mocniejszego.

Ze względu na niektóre zachowania kobiet mężczyźni mogą czuć się zdenerwowani na płeć piękną. Jednak za sprawą szczerej rozmowy z pewnością uda się dojść do pewnego rodzaju porozumienia.