Jeśli seks to tylko rano? Dlaczego?

Posted by

Seks tylko wieczorem i to w sypialni, po kąpieli i przy zgaszonym świetle. Ojj… wieje nudą! Takie poglądy schowajcie bardzo głęboko i zacznijcie od porannych czułości z partnerem! Mają one wiele cudownych właściwości dla zdrowia naszego i naszego partnera – zarówno psychicznego jak i fizycznego oczywiście.

Dlaczego więc warto uprawiać seks o poranku?

  1. Kiedy kobieta jest zmęczona po dniu pełnym wrażeń – praca, dom, obiad, porządki, lekcje z dziećmi… – naprawdę uważacie, że wieczorem będzie miała ochotę na seks, który skończy się dla niej udanym finałem? Seks o poranku w takim przypadku będzie zdecydowanie lepszym wyborem. Kobieta jest wypoczęta i pełna energii – a co za tym idzie… – będzie można tę energię spożytkować w bardzo… przyjemny sposób! Przyjemny dla was obojga!
  2. Drogie Panie, pamiętajcie, że Panowie dadzą popis nad ranem – a nie wieczorem – przecież oni też mają prawo być zmęczeni po ciężkim dniu w pracy, prawda? Poza tym… rano poziom testosteronu we krwi mężczyzny jest najwyższy – co za tym idzie? No właśnie. Rośnie jego libido – i ochota na miłosne igraszki!
  3. W czasie seksu bardzo często zdarza się tak, że nasz umysł nie potrafi się… oczyścić. Myślimy o tym co działo się w pracy, o tym co będzie trzeba zrobić następnego dnia w domu… Poranny seks pomaga uniknąć takich wpadek. Tuż po przebudzeniu bowiem, nasza świadomość jest jeszcze troszkę… przytłamszona – nie myśli się więc o nadchodzących obowiązkach a skupia się w całości na partnerze i na przyjemności.
  4. Pamiętajmy, że udany początek dnia – to rozpoczęcie dnia z uśmiechem na twarzy! A seks na pewno należy do tych rzeczy, które poprawiają nam humor! Co powiecie na zastrzyk endorfin o świcie? Hormony szczęścia, które uwolnią się podczas seksu sprawią, że cały dzień stanie się piękniejszy!
  5. Ważną kwestią jest również wyrwanie się z rutyny, by nie popaść w łóżku w nudę!

Wystarczy nastawić budzik kilka minut wcześniej niż zwykle… No dobrze, godzinę? Czy to taki wielki problem, mając na uwadze przyjemność jaką możemy dać partnerowi/partnerce i samemu sobie?! 😉

Zobacz również najseksowniejsze dziewczyny: https://sexhumor.pl/laski