Seks pod namiotem

Posted by

Nie ma chyba nic bardziej romantycznego jak noc pod gwiazdami, prawda? A gdyby do tego dołożyć jeszcze przyjemny seks? Poczucie, że robisz coś niegrzecznego i że ktoś może Cię nakryć… dodaje pikanterii. Zadbajcie jednak o kilka drobiazgów by seks na campingu był faktycznie bardzo przyjemny i byście nie zepsuli sobie romantycznego nastroju.

Oglądaj seks z nastolatkami na https://darmowe-pornosy.pl/nastolatki

  1. Przede wszystkim – koniecznie spakuj lubrykant i ręcznik – albo dwa. Tak dla pewności. Najczęściej na samotnych wakacjach pijemy więcej alkoholu niż zwykle, a co za tym idzie – możecie więc mieć sucho nie tylko w ustach. Dla waszego komfortu warto więc mieć pod ręką lubrykant. Najlepsze będą te na bazie wody, zwłaszcza, że nie macie się potem raczej gdzie odświeżyć. Żel na bazie wody nie narazi was na podrażnienia skóry.
  2. Pamiętaj, żeby wszystko po sobie posprzątać. To mało romantyczny element, aczkolwiek ważny. Spakuj więc najlepiej woreczek strunowy do którego wrzucisz zużyte prezerwatywy czy chusteczki. Samemu nie było by Ci miło znaleźć gdzieś w środku lasu zużytą prezerwatywę, prawda?
  3. Jak każdy człowiek na pewno nie cierpisz owadów, prawda? Pamiętaj tylko o jednym… Każdy spray na owady smakuje ohydnie! Zadbaj więc o olejek naturalny, który odstraszy owady a w smaku będzie „niezły”. Chyba nie chcecie lizać swoich ciał spryskanych chemicznymi środkami na owady, które smakują fatalnie…
  4. Wilgotne chusteczki – tego chyba nie musimy rozwijać? Pozwolą wam się odświeżyć – zadbacie o higienę zarówno rak, jak i twarzy a przede wszystkim okolic intymnych.
  5. Jeśli nie macie do swojej dyspozycji wygodnego łózka, warto zadbać o dmuchany materac do namiotu – karimata, a już zwłaszcza twarde podłoże nie dodaje romantyzmu miłosnym igraszkom… skończylibyście tylko z masą siniaków i otarć.
  6. Kiedy tylko będzie taka opcja, pamiętaj by wietrzyć namiot, zaduch nie sprzyja nastrojowi, prawda?

Chyba nie pominęliśmy niczego ważnego. Jeśli zastosujecie się do naszych wskazówek, wspólny czas spędzony w namiocie będzie dla was bardzo miłym wspomnieniem.