Erotyczne aplikacje? By seks był jeszcze ciekawszy…

Posted by

„Nie wnoś nawet telefonu do sypialni, jeśli chcesz uratować jeszcze resztkę namiętności w związku!” – słyszeliście zapewne to zdanie nie raz. My uważamy jednak całkowicie odwrotnie. Zobaczcie jak możecie wykorzystać telefon do podgrzania atmosfery w sypialni ma maksa! Nowoczesny rodzaj gry wstępnej, z telefonem w ręku możecie się okazać ratunkiem dla par, które zaczynają się nudzić ze sobą w łóżku. Telefonu bowiem nie używasz dziś już tylko po to by z kimś porozmawiać, albo przeczytać wiadomości… Ściągnij odpowiednią aplikację na telefon i zaproś swoją ukochaną do pikantnej gry!

Najlepsze opowiadania erotyczne odnajdziesz na stronie porno-gwalty.pl/opowiadania-erotyczne

Jakie aplikacje wybrać?

  1. Desire – jeśli lubicie stawiać sobie wyzwania to ta aplikacja jest dla Was. Im więcej wyzwań postawionych zrealizujecie tym więcej nowych odblokujecie. Wspólny prysznic, związanie drugiej osoby, odtworzenie pierwszego pocałunku, pieszczoty oralne, masaż… Ta gra na pewno przypadnie do gustu parom, które mają już wiele wspólnych lat za sobą.
  2. Kindu – w aplikacji jest ponad 600 propozycji jak możecie wykorzystać ten wieczór, dzień, weekend. Możecie też dodawać własne propozycje. Szkopuł jest jeden. Jest tylko kilka odpowiedzi: „Koniecznie!”, „Nie dzięki”, „Może – chcę więcej.”
  3. Sex Couple Adult Game – „Pytanie czy wyzwanie” – to gra znana na całym niemal świecie, a Sex Couple Adult Game – to odmiana tej popularnej gry. Treści w grze jednak są raczej przeznaczone dla par a nie dla większej grupy znajomych. Zaczyna się delikatnie i niewinnie… – Dosłowność czy pikantność? Ty decydujesz.

Fani gier na pewno będą zachwyceni tego rodzaju aplikacjami, może znacie jeszcze jakieś, które mogą rozgrzać atmosferę w łóżku?

Oczywiście pomijamy jeszcze pikantniejsze opcje z udziałem telefonu…

Sterowane telefonem gadżety erotyczne? Takie też istnieją! Możecie więc nawet robić sobie dobrze nie zbliżając się do siebie! To świetna alternatywa dla par, które aktualnie znajdują się z dala od siebie i z jakichś powodów nie mogą widzieć się… twarzą w twarz.