Wibrator kontra penis

Posted by

Seks-zabawki są użytecznym dodatkiem dla każdej pary: aby odciążyć erekcję mężczyzny i równocześnie postarać się o zapewnienie stymulacji erotycznej, lecz niekoniecznie prowadzą do orgazmu. Ale często poprzez zakłopotanie i ignorancję nie są one używane. Leżenie na plecach – to może być dobra pozycja dla kobiety do współżycia. Jednak orgazm osiąga się przez połączenie stymulacji palców, mięśni brzusznych i wagi ciała na organach łechtaczki. Kobieta wykorzystuje ruch wbijania się gdy chce masturbować – jest to niezgodne z użyciem wibratora, w ten sposób nie osiągnie się maksymalnej przyjemności.

Wiele firm sprzedaje wibratory dla kobiet, więc oczywiście można założyć, że muszą odnosić sukces jeśli chodzi o wykorzystanie ich do masturbacji i osiągnięcie orgazmu. Te trendy w modzie są napędzane naszą słabością do hi-tech akcesoriów, co jest jeszcze wspierane przez kampanie marketingowe. Wibrator jest to kawałek twardego plastiku. W przeciwieństwie do prawdziwego penisa z ciała i krwi, nie ma nic z natury erotycznej w tym gadżecie. Inaczej jesteśmy pobudzane przez swojego kochanka, koncentrując się na jego erekcji, jego umyśle i jego zdolności do wytrysku.

Korzystanie z wibratora do masturbacji jest jedyną techniką orgazmu dla kobiet, która nie będzie odzwierciedlać techniki orgazmu używanej przez mężczyzn. Wibrator zapewnia odczucie mrowienia, ale (w przeciwieństwie do elastycznego nacisku palców) nie dokonuje masażu tkanki tak jak to odczuwamy podczas męskiej erekcji (i przepływu krwi) w miednicy do łechtaczki i warg sromowych. Nie ma nic złego w tym, że wiele kobiet korzysta z tych przyjemnych wibracji ale mam pytanie, czy taka stymulacja prowadzi do orgazmu?

Podstawowe pojęcia związane z tym, czy czujemy się komfortowo w odniesieniu do własnej nagości i czy jesteśmy zaznajomieni z wrażliwością własnych genitaliów – to ma fundamentalne znaczenie dla korzystających z aktywności seksualnej w jakiejkolwiek formie. Mężczyźni wydają się jednak nie potrzebować pomocy w tych kwestiach, ponieważ lubią po prostu obserwowanie i stymulowanie swojego penisa.

Tylko ssaki wykorzystują technikę wepchnięcia do kopulacji, która rozciąga przyjemność samca (nie samica). Niektóre kobiety twierdzą, że zabawki są bardziej skuteczne niż penis w stymulowaniu ich do orgazmu. Jeśli pochwa rozwinęła zdolność do reagowania na bodźce zewnętrzne (które sprawiają, że jej wewnętrzne narządy ciała mogą być czułe na dotyk w ten sposób), to jest o wiele bardziej prawdopodobne, że dojdzie do odpowiedzi na stymulację dostarczoną przez penisa niż przez zabawkę do seksu.

Zobacz więcej na polskiepornole.pl