Dogging

Seks poza łóżkiem

Posted by

Oczywiście jeśli słyszy się słowo „seks” od razu kojarzy nam się wszystko z sypialnią, łóżkiem… A wyobrażaliście sobie, że seks może wyjść poza sypialnię? Poza alkowę? Porządne… bzykanie, nie tylko można oglądać na filmach erotycznych, seks możecie uprawiać wszędzie! Schody, balkon, salon, podłoga, kominek, kuchnia, wanna, prysznic… Bla bla bla – gdziekolwiek! Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo może podniecić i na nowo rozbudzić dawne uczucia seks poza sypialnią. Dziki, namiętny, pełen emocji i pożądania!

Gdzie jednak przenieść ten seks poza wygodny materac?

Dobra. Umówmy się. Nie ważne, czy macie 20, 30 czy 50 lat. Naprawdę. Kochać możecie się wszędzie! Nie macie odwagi? To ją koniecznie znajdźcie! Zastanówcie się jeszcze dobrze, gdzie by się kochać? Dla wielu seks poza łóżkiem jest ogromnym przeżyciem, jedni ogromnie podniecają się kochając się na kuchennym blacie podczas przyrządzania obiadu, dla innych seks w publicznej toalecie, albo samolocie – to dopiero emocje! A jak jest z Wami?

Mamy dla Was kilka ciekawych podpowiedzi!

  1. Seks zabawa w samochodzie? Wygodne auto z dużą tylną kanapą to świetna sprawa… 😉 Choć seks w małym aucie też może się udać i być bardzo ekscytujący! Co prawda w tym wypadku rozmiar ma znaczenie, ale… jak ktoś bardzo chce, to da radę i w maluchu! Wbijająca się w nogę wajcha zmiany biegów, uderzanie głową o podsufitkę czy obdarte kolana, w trakcie pożądania nie mają najmniejszego znaczenia! Spróbujcie, gdzieś po drodze do sklepu? Na poboczu? Szalejcie! Seks przygody nie są zarezerwowane tylko dla najmłodszych kochanków!
  2. Seks w toalecie samolotu? To co prawda wersja dla zwinnych i odważnych, bo jak można się w niej zmieścić we dwójkę na stojąco, a co dopiero, żeby robić tam coś więcej!? Jeśli jednak Wam się uda – przeżycie genialne! Zresztą, w samolocie nie tylko możecie bzykać się w toalecie. Możecie pobawić się… „ręcznie”. Kiedy wszyscy śpią, wskoczcie pod kocyk i zadowólcie się ręcznie!
  3. Pod chmurką? Seks na świeżym powietrzu to COŚ co każdy musi przeżyć. Wysoka trawa, las, wieża myśliwska, molo, plaża? Okej, komary, piasek w… tyłku, pająki, drzazgi w nogach – są na porządku dziennym, jednak warto troszkę pocierpieć, by choć raz przeżyć seks na świeżym powietrzu. Możecie nawet spróbować na dachu własnego domu? … 😉
  4. Seks w miejscach publicznych – bardzo… publicznych – takich jak przebieralnia, winda, klatka schodowa. Jesteście typem, którego podnieca wizja tego, że ktoś Was nakryje, czy może jednak zniechęca Was to do szalonego seksu?
  5. Seks w pracy? Sala konferencyjna, pokój socjalny, archiwum, schowek na szczotki, pomieszczenie ksero? W miejscu pracy jest ogrom zakamarków w których można by się kochać. Seks w trakcie godzin pracy to wręcz idealny sposób na rozładowanie napięcia – zwłaszcza jeśli jest się pracoholikiem. Próbowaliście? Żona przyniosła Wam do pracy lunch a Wy macie akurat wolne… 3 minuty?

Zobacz również: ceske-porno-filmy.cz